Chcete aj Vy zažiť dobrý pocit? Poďte do Klubu darcov!

Čo Vám Klub darcov ponúka?

Aj Vy sa môžete stať súčasťou komunity ľudí, ktorí spolu dokážu meniť veci k lepšiemu. Aj Vy máte možnosť zažiť tento skvelý pocit.

Príspevkom v minimálnej hodnote 10 € sa stávate PODPOROVATEĽOM KLUBU DARCOV. Budete mať možnosť hlasovať elektronicky za vybrané projekty v prvom kole hlasovania. Minimálnou sumou 20 € sa stávate ČLENOM KLUBU DARCOV a získate tak možnosť hlasovať v druhom kole na slávnostnom podujatí Klubu darcov, ktoré sa bude konať koncom novembra 2021.

O aktualitách Klubu darcov vás budeme informovať prostredníctvom našich stránok www.klubdarcov.nkn.skwww.nkn.sk , facebooku, elektronického newslettra a iných médií.

Viac info na https://klubdarcov.nkn.sk/

Jednorázovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
20€
30€
50€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.